Szukasz pracy za granicą i chcesz zlecić tłumaczenie dyplomów, "/>

Telefon: 602 67 98 46 | Adres: Lwa 25a | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-244ALBION - Grzegorz Kołodziej - Tłumaczenia angielski poznań


Opis

Szukasz pracy za granicą i chcesz zlecić tłumaczenie dyplomów, świadectw czy CV, lub nie do końca rozumiesz umowę, instrukcję, wyniki badań czy projekt? Poproś o pomoc kogoś, kto już od ćwierćwiecza zajmuje się translatoryką w wielu dziedzinach życia i świadczy usługi zarówno w przekładach pisemnych, jak i ustnych.

Profesjonalne tłumaczenia na język angielski w Poznaniu wykonuje tłumacz specjalista ze strony kolodziej-albion.com.pl. Teksty przez niego tłumaczone charakteryzują się poprawnością gramatyczno-leksykalną, jak również merytoryczną. W przypadku wyjątkowo trudnych specjalistycznych tekstów tłumaczenie konsultowane jest ze specjalistą z branży, do której tłumaczenie się odnosi. Ogromna wiedza językowa i specjalistyczna, a także wieloletnie doświadczenie tłumacza, gwarantuje wierny przekład z uwzględnieniem warstwy językowej, a w przypadku tekstów literackich także kulturowej. 

 

 

Data dodania: 10-03-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.kolodziej-albion.com.pl/


Firmy Z OKOLICY

Wykładziny Biurowe

Lorem Website

ALBION - Grzegorz Kołodziej

Lorem Website

HESTIA Nieruchomości

Lorem Website