Telefon: | Adres: Władysława Stanisława Reymonta 11 | Miejscowość: Oleśnica | Kod pocztowy: 56-400BATA Firma Usługowo-Handlowa | Poradnik budowy tunelu foliowego


Opis

Z pewnością więcej osób zdecydowałoby się na posiadanie tunelu foliowego, ale albo sądzą, że jego budowa jest zbyt droga, albo zbyt trudna, tymczasem żaden z tych argumentów nie jest prawdziwy, gdyż nawet mniej zamożne osoby z niewielkimi umiejętnościami są w stanie z instalacją poradzić. Na stronie palakowo.pl znajduje się praktyczny poradnik budowy tunelu foliowego, z którego w każdej chwili można skorzystać.

Z poradnika tego zainteresowana osoba dowie się, że to, co jest potrzebne do budowy, to stalowe pałąki, folia, prosty sprzęt w postaci łopaty i parę desek, kamieni itp., które przecież można znaleźć niemal na każdym podwórku. 

Przed przystąpieniem do instalacji, bardzo ważne jest przygotowanie podłoża. Należy je dokładnie przekopać i oczyścić z chwastów i ich korzeni. Oczywiście robimy to mechanicznie, widłami, bez stosowania szkodliwych substancji. Wykonując taki zabieg, jednocześnie spulchniamy glebę, co również jest ważne dla roślin, które mają być tam posadzone. 

Data dodania: 17-08-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.palakowo.pl/


Firmy Z OKOLICY

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Lorem Website

HIGHER

Lorem Website

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Lorem Website