Telefon: +48 22 357 27 79 | Adres: Al. Jerozolimskie 123a | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-017CENTRUM WIEDZY PRAWNO – PODATKOWEJ • Szkolenia kadrowe Warszawa


Opis

Szukasz najlepszego kursu dla swoich pracowników? Skorzystaj z oferty Centrum Wiedzy Prawno-Podatkowej, które proponuje szkolenia "in company". Dlaczego stanowi ono tak dobre rozwiązanie? Przede wszystkim na tej formie kursu poruszane są zagadnienia najważniejsze dla klienta. Takie podejście pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej minuty zajęć. Szkolenie zamknięte może dotyczyć np. urlopów wypoczynkowych, rozliczania z ZUS-em, nawiązywania i rozwiązywania umów o pracę. Czas, jak i miejsce przeprowadzenia zajęć ustalane są z klientem.

Podział szkolenia kadrowo-płacowego na dwa poziomy - podstawowy i rozszerzony, pozwala osobie zainteresowanej nim na właściwy wybór stopnia kursu, a zatem po prostu dopasowanego do posiadanej wiedzy.

Oferta centrum to nie tylko szkolenia kadrowe w Warszawie. Jest ona o wiele bardziej rozbudowana, o czym dowiesz się na stronie cwpp.pl.

Data dodania: 18-03-2018
Zostaw Komentarz


Użytkownik Skulka napisał:
Centrum wiedzy prawno-podatkowej przeprowadziło niedawno szkolenia kadrowe w Warszawie. Brałam w nich udział i byłam zaskoczona wysokim poziomem, wiedzą i sposobami przekazania te wiedzy przez kadrę. Rewelacja.
Data: 2018-06-01 11:18:35
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://cwpp.pl/


Firmy Z OKOLICY

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Lorem Website

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

SOLID HALE Sp. z o.o.

Lorem Website