Telefon: 664 311 993 | Adres: Aleje Jerozolimskie 200 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-486HAYB Speciality Coffee - Barista kurs w niskiej cenie


Opis

Wielu amatorów kawy pije ją kilka razy w ciągu dnia, ale tak naprawdę nie każdy z nich wie, że jest wiele sposobów parzenia kawy i że z każdej kawy należy wydobyć to, co w niej najlepsze, smak i aromat. To jednak potrafi tylko prawdziwy barista. Kurs baristyczny, w cenie bardzo atrakcyjnej, organizuje rekomendowana firma, która zaprasza na coffeerepublic.pl w celu zapoznania się z jej bogatą ofertą szkoleń i kursów. W ofercie są, m.in. szkolenia:

  1. Home Barista, nauczysz się parzyć kawę, korzystać z ekspresu oraz spieniać mleko i tworzyć z niego różne wzory, to 3-godzinny kurs za ok. 300 złotych
  2. Master Brewing, nauczysz się zarówno parzyć, jak i testować kawę, to 5-godzinny kurs za ok. 500 złotych.
  3. Latte Art, nauczysz się tworzenia z mleka serc, rozet, tulipanów czy innych rysunków, to 3-godzinny kurs za ok. 300 złotych.
  4. Master Barista, podniesiesz swój poziom do poziomu baristy wykwalifikowanego, tzw. profesjonalnego Baristy, to 5-godzinny kurs za ok. 600 złotych.

Data dodania: 24-04-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://haybcoffee.pl/


Firmy Z OKOLICY

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Lorem Website

HIGHER

Lorem Website

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Lorem Website