Telefon: +44 1536 202111 | Adres: Pytchley Court 8 | Miejscowość: Corby | Kod pocztowy: NN-17Dentysta - Corby Private Medical Centre z Coventry


Opis

Bez lekarzy różnych specjalności czasem można się obejść, ale gdy pojawią się problemy z zębami, niezbędna jest fachowa pomoc, jakiej może udzielić tylko dentysta. W Coventry, gdzie mieszka wielu Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii, można znaleźć polskiego lekarza tej specjalności, którego można będzie odwiedzać bez stresu, ze nie zrozumie się jego wypowiedzi, a także bez wielkich kosztów.

Niskie koszty leczenia i posługiwanie się językiem polskim to jednak nie jedyne zalety polskiej przychodni działającej w tym regionie. Na stronie corbypmc.com można przekonać się, iż w placówce tej, poza stomatologiem, pracują też inni specjaliści, na przykład ginekolog czy lekarz rodzinny. Jest to więc dobre miejsce do leczenia całej rodziny, zwłaszcza że umawianie wizyt jest bardzo łatwe i nigdy nie trzeba na nie długo czekać.

Data dodania: 03-12-2017
Zostaw Komentarz


Użytkownik Jacob napisał:
Miałem przyjemność pracując tymczasowo w Coventry w Wielkiej Brytanii leczyć zęby w Corby Private Medical Centre. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i do samych zabiegów to podstawowe atuty tej firmy.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.corbypmc.com/


Firmy Z OKOLICY

Robert Marchel

Lorem Website

GOLDEN TRADE LTD

Lorem Website

OpiekunkaRadzi.pl

Lorem Website