Telefon: 505 530 497 | Adres: Kilińskiego 1a | Miejscowość: Bolesławiec | Kod pocztowy: 59-700Dekoracje ślubne kościół bolesławiec


Opis

Dekoracji ślubnych jest naprawdę wiele, dzięki czemu jest w czym wybierać. Chcąc sprawić, by wnętrze kościoła lub w sali weselnej stało się bardziej przytulne, warto zdecydować się na dekoracje wykonane z materiału. Najczęściej wykorzystywany jest tiul, którym dekoruje się przede wszystkim klęczniki, ławki, krzesła oraz stoły. Ławki mogą być udekorowane przy użyciu lejącego się tiulu od początku do końca rzędów lub też udekorowane w formie kokardy z dodatkiem żywych kwiatów. Innym, ciekawym dodatkiem, niewymagającym dużych nakładów finansowych, są płatki kwiatów. Najczęściej umieszcza się je wzdłuż ławek oraz dywanu.

Profesjonalne dekoracje ślubne do kościoła w Bolesławcu oferuje przedsiębiorstwo Decomar. W ofercie klienci mogą znaleźć dekoracje ze świeżych kwiatów i nie tylko. Firma ta dysponuje również świecami i lampionami, które wprowadzą niepowtarzalnego klimatu do każdego wnętrza. Osoby decydujące się na współpracę, mogę liczyć na kompleksową obsługę, a wszystko to w rozsądnej cenie.

Data dodania: 26-02-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://decomar.org.pl/


Firmy Z OKOLICY

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Lorem Website

HIGHER

Lorem Website

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Lorem Website