Telefon: +48793222950 | Adres: Polna 56 | Miejscowość: Kiełczów | Kod pocztowy: 55- 0Ectum Mariusz Połatyński - Karma dla kota po sterylizacji


Opis

Kot po sterylizacji ma specyficzne wymagania żywieniowe. Jeżeli jego masa ma pozostać w normie, musi on otrzymywać specjalną karmę. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom zwierzę będzie mogło wieść zdrowe i szczęśliwe życie. Próba zachowania odpowiedniej wagi u kota poprzez stosowanie różnych ograniczeń żywieniowych może doprowadzić do pojawienia się szkodliwych niedoborów, dlatego tak ważne jest podawanie mu specjalnej mieszanki.

W ofercie internetowego sklepu Świat Pupila znalazła się karma dla kota po sterylizacji. Mogą ją spożywać nawet te zwierzęta, których aktywność jest mocno ograniczona. Zawarta w niej L-karnityna wspomaga metabolizm tłuszczów. Wspieranie zdrowia układu pokarmowego czworonoga możliwe jest dzięki prebiotykom, które również znalazły się w jej składzie. Na osoby, które zdecydują się na zakupy w tym sklepie online za kwotę w wysokości 149 zł i powyżej niej, czeka darmowa dostawa.

Data dodania: 15-04-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://swiat-pupila.pl/


Firmy Z OKOLICY

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Lorem Website

HIGHER

Lorem Website

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Lorem Website