Każda para, która przygotowuje się właśnie do ślubu, powinna "/>

Fotografia Agnieszka ZomerTelefon: 603 768 956 | Adres: Henryka Sienkiewicza 27 | Miejscowość: Lublin | Kod pocztowy: 20-449


Opis

Każda para, która przygotowuje się właśnie do ślubu, powinna pamiętać o zatrudnieniu profesjonalnego fotografa. To właśnie zdjęcia ślubne są najpiękniejszą pamiątką, która budzi wiele ciepłych uczuć i wspomnień przez długie lata. Jeśli więc właśnie przygotowujecie się do ślubu i dopinacie wszystkie formalności oraz rezerwacje na ostatni guzik, a nie macie jeszcze fotografa, to czas najwyższy się tym zająć! Zajrzyjcie na stronę zomer.pl i sprawdźcie portfolio Agnieszki i Artura Zomer. Jeśli interesuje Was fotograf ślubny z Lublina, to ich usługi będą najlepszym wyborem, czego doskonałym uzasadnieniem są wykonane do tej pory przez nich zdjęcia.
Zapoznajcie się z ich ofertą i czym prędzej zarezerwuj termin, aby mieć pewność, że pojawią się na Twoim ślubie. Umówcie się na spotkanie, w celu omówienia szczegółów i razem wymyślcie ciekawy motyw przewodni na Waszą sesję plenerową oraz ustalcie, czy chcecie zdjęcia tylko z wesela, czy również z przygotowań, błogosławieństwa i ceremonii ślubnej.

Data dodania: 06-12-2017
Zostaw Komentarz


Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.zomer.pl/


Firmy Z OKOLICY