Telefon: 605 730 814 | Adres: Wincentego Witosa 11A | Miejscowość: Gorzów Wielkopolski | Kod pocztowy: 66-400Pomoc drogowa gorzów | IGROM


Opis

Nieważne, czy niespodziewanie popsuł Ci się samochód, czy miałeś stłuczkę na trasie, z pewnością potrzebna Ci będzie pomoc drogowa. W Gorzowie Wielkopolskim znajduje się siedziba do doświadczonej firmy, która świadczy usługi transportu aut w kraju oraz na terenie całej Unii Europejskiej, jej fachowcy są do dyspozycji klientów przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Zajrzyj na igrom-pomocdrogowa.pl, tam dowiesz się, że w przypadku zdarzenia drogowego, wystarczy telefon do firmy, a dyspozytor wysyła natychmiast świetnie wyposażoną brygadę specjalistów, którzy szybko i sprawnie dotrą na miejsce i po zabezpieczeniu auta, odholują je albo wezmą na lawetę i przewiozą do wskazanego warsztatu.

Warto podkreślić, że laweta i holowanie, to niejedyne usługi, jakie ma w ofercie rekomendowana firma, gdyż ma ona w ofercie także usługę przywozu do Polski kupionych online aut, np. z Niemiec.

Data dodania: 21-04-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://igrom-pomocdrogowa.pl/


Firmy Z OKOLICY

SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

Lorem Website

Allemeble

Lorem Website

Denticus

Lorem Website