Telefon: 735161534 | Adres: Plac Kościuszki 6 | Miejscowość: Aleksandrów Łódzki | Kod pocztowy: 95-070https://kamienica6.pl • Sala weselna Konstantynów Łódzki


Opis

Planujesz wesele i poszukujesz spokojnego i eleganckiego miejsca na ten wyjątkowy dzień? Piękna, nowocześnie urządzona sala weselna w pobliżu Konstantynowa Łódzkiego oferowana jest przez restaurację z linku kamienica6.pl. Jest to bardzo wygodne miejsce na tego typu uroczystość, ponieważ jest przestronne, spokojnie i może pomieścić powyżej 100 osób. Priorytetem restauracji jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego wszystko jest z nimi ustalane. 

Restauracja oferuje doskonale zaopatrzoną piwniczkę win, która jest do dyspozycji gości weselnych. Rozmaitość win jest tak wielka, że często trudno jest dokonać wyboru, ale tu z pomocą przyjdzie doświadczony sommelier. Restaurator zadbał o to, aby dania przygotowywane były przez wyjątkowego kucharza, który jest mistrzem w swoim rzemiośle i tworzy niebanalne potrawy, które cieszą podniebienie i oczy. Wszyscy goście weselni pomieszczą się w komfortowych i cichych pokojach na drugim piętrze, gdzie nie dociera hałas z dołu. Restauracja ma już wielu zadowolonych klientów, dlatego sprawdź, czy termin, który cię interesuje, jest jeszcze wolny.

Data dodania: 28-11-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://kamienica6.pl


Firmy Z OKOLICY

Xfelgi.pl

Lorem Website

TRUST Logistics Sp. z o.o.

Lorem Website

Communication Corner

Lorem Website