Telefon: 95 735 30 80 | Adres: Chrobrego 24 | Miejscowość: Gorzów Wielkopolski | Kod pocztowy: 66-400Domy i mieszkania na sprzedaż Gorzów wielkopolski


Opis

Biuro nieruchomości ma za zadanie pośredniczenia w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu, domów, mieszkań, lokali i działek. Jeśli więc w Twoim planach jest zakup lub sprzedaż domu lub mieszkania, na pewno głowisz się, jak się do tego zabrać, aby wszystko poszło z godnie z planem, a zakup był zgodny z oczekiwaniami. Zarówno dom, jak i mieszkanie nie tylko musi się nam podobać wizualnie, musi być także położone w odpowiednim miejscu, być funkcjonalne i spełniać nasze osobiste oczekiwania.

 

Domy i mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim znajdują się w ofercie biura MODER. Profesjonaliści pracujący w biurze posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu handlu nieruchomościami. Klient może więc być pewien, że zostanie potraktowany priorytetowo i indywidualnie, a jego wymagania zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Więcej informacji można znaleźć na stronie modernieruchomosci.pl.

Data dodania: 12-03-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.modernieruchomosci.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

MS Auto Car

Lorem Website

Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”

Lorem Website