Telefon: 508 444 628 | Adres: św. Wincentego 130 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 03-291Badanie kierowców Warszawa


Opis

Praca na stanowisku kierowcy zawodowego jest związana z koniecznością poddawania się okresowym badaniom psychologicznym i lekarskim. Każde badanie kierowców w Warszawie i innych miastach Polski kończy się wydaniem orzeczenia z wynikiem pozytywnym lub negatywnym. Jeśli wynik jest pozytywny, kierowca otrzymuje pozwolenie na czasowe wykonywanie swojego zawodu. W przypadku osób do 60. roku życia jest to okres 5 lat, ale z uzasadnionych przyczyn lekarz lub psycholog może zlecić wykonanie kolejnych badań przed upływem tego okresu.

Badania psychologiczne są przeprowadzane przez uprawnionych psychologów i dzielą się na 2 etapy:

  • etap pisemny, podczas którego sprawdza się m.in. osobowość pacjenta, zdolność koncentracji i funkcje poznawcze,
  • etap aparaturowy, polegający na sprawdzeniu przy pomocy odpowiednich urządzeń czasu reakcji pacjenta, jego oceny odległości i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

W Warszawie takie psychotesty można wykonać np. w pracowni Psychotechnika24.pl. Placówka ta współpracuje z dobrymi lekarzami medycyny pracy i chętnie podpowiada, gdzie warto udać się na badanie lekarskie.

Data dodania: 29-01-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://psychotechnika24.pl/


Firmy Z OKOLICY

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Lorem Website

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

SOLID HALE Sp. z o.o.

Lorem Website