Telefon: 785 752 225 | Adres: Kwiatowa 1 | Miejscowość: Kalisz | Kod pocztowy: 62-800Leczenie bólu Warszawa - REHAB Andrzej Kroszczyński


Opis

Cierpisz z powodu bólu pleców, głowy czy rwy kulszowej? Szukałeś pomocy u wielu specjalistów, jednak objawy nie ustępują, a wręcz przeciwnie – stają się coraz większe i bardziej dokuczliwe? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego lekarza, który przyjmuje w gabinecie w Warszawie. Lekarz Andrzej Kroszczyński zajmuje się leczeniem głównie rwy kulszowej i bólu pleców, jednak możesz liczyć na pomoc związaną również z kłopotami z przepukliną kręgosłupa czy fibromialgią. Codzienne funkcjonowanie nie jest łatwe, gdy jesteś obciążony dolegliwościami, a praca czy obowiązki domowe zajmują wówczas więcej czasu (potrzebujesz czasu na regenerację i odpoczynek).

Specjalista z gabinetu Rehab pomoże Ci wrócić do dawnej formy i świetnej kondycji. Pod leczeniu poczujesz znaczną ulgę, a praca i obowiązki staną się przyjemnością. Leczenie bólu  odbywa się w Warszawie, gdzie zabiegi wykonywane są z największą dbałością o komfort i zdrowie pacjenta. Doświadczenie lekarza specjalisty gwarantuje szybkie i dobre efekty, a nowoczesne technologie sprzyjają bezpośredniemu działaniu na źródło bólu. Pod adresem rehab.pl znajduje się aktualna oferta zabiegów.

Data dodania: 23-12-2017
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.rehab.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

MS Auto Car

Lorem Website

Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”

Lorem Website