Telefon: 691720280 | Adres: Jasień 14 | Miejscowość: Łódź | Kod pocztowy: 93-001Projektowanie wnętrz restauracji • Studio Pentagram


Opis

O ile projektowanie mieszkań lub domów jest sztuką trudną, o tyle projektowanie restauracji uznawane jest za sztukę ekstremalną. W przypadku domu należy wziąć pod uwagę styl życia mieszkańców, ich upodobania oraz gusta. Kwestie te mogą być skomplikowane, jednak należy zaznaczyć, że w przypadku restauracji poprzeczka podniesiona jest jeszcze wyżej. W takiej sytuacji trzeba wziąć pod uwagę nie tylko obecnie panujące trendy, ale też sprawić, by goście odwiedzający lokal chcieli do niego wracać. Innymi słowy, projektowanie nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych lokali wymaga doskonałej znajomości tematu.

Dlatego też coraz więcej inwestorów decyduje się na współpracę z firmami, takimi jak Studio Pentagram. Miejsce to oferuje profesjonalne projektowanie wnętrz restauracji oraz innych obiektów. Zatrudnieni specjaliści doskonale wiedzą, że lokale powinny zachwycać swoją gościnnością i przytulnością, tak, by przebywanie w nich było przyjemne. Zatroszczą się oni nie tylko o meble, ale też o najmniejsze nawet dodatki, które tworzyć będą ze sobą harmonijną całość.

Data dodania: 08-05-2019
Zostaw Komentarz


Użytkownik eringo napisał:
Współpraca ze Studio Pentagram okazała się bardzo owocna. Powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z jej efektów, to tyle co nic nie powiedzieć. :) Zachęcam was do zapoznania się z dostępnymi na ich stronie przykładowymi realizacjami.
Data: 2019-05-22 12:15:13
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://studiopentagram.pl/


Firmy Z OKOLICY

Xfelgi.pl

Lorem Website

TRUST Logistics Sp. z o.o.

Lorem Website

Communication Corner

Lorem Website