Telefon: | Adres: Polska 102a | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-401http://elzbietajachowska.pl/ - Poznań periodontolog


Opis

Choroby przyzębia to jedne z tych schorzeń, które nieleczone mogą trwać latami i dokuczać przez długi czas. Wiele z dolegliwości w jamie ustnej bierze się właśnie z chorób przyzębia, a nie samego zęba czy dziąsła. Specjalistyczna opieka i rozpoznanie choroby to klucz do sukcesu i pięknego uśmiechu. 

W Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Jachowska - poznańskim gabinecie stomatologicznym przyjmuje periodontolog, czyli specjalista schorzeń uzębienia. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i stale prowadzonej praktyce zyskał on pogląd na wiele rodzajów schorzeń, których leczenie dopasowuje każdorazowo indywidualnie do pacjenta. Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu, a przeszkadza Ci w tym jedynie choroba przyzębia, to z pewnością powinieneś odwiedzić jeżycki gabinet stomatologiczny. Znajdziesz tam profesjonalną pomoc lekarską i wsparcie, jakiego potrzebujesz. 

Data dodania: 30-04-2018
Zostaw Komentarz


Użytkownik pionothit napisał:
Dzięki pomocy, którą uzyskałem w tym gabinecie stomatologicznym, udało mi się wyleczyć zęby i zyskać pełny uśmiech. Jeszcze raz dziękuję pani doktor za profesjonalizm w podejściu do pacjenta.
Data: 2018-06-06 15:39:28
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://elzbietajachowska.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

MS Auto Car

Lorem Website

Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”

Lorem Website