Telefon: 782 088 374 | Adres: Kajkowo, Świetlińska 3 | Miejscowość: Ostróda | Kod pocztowy: 14-100Naprawa turbo • http://www.turbo-centrum.com.pl/


Opis

Pojazdy z turbosprężarką cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ ten rodzaj mechanizmu pozwala na osiągnięcie maksymalnej mocy silnika z jednoczesną optymalizacją zużycia paliwa.  Zastosowanie turbosprężarki w samochodzie jest bardzo wydajne, ale wymaga też od jego właściciela odpowiedniej wiedzy i umiejętności w zakresie eksploatacji i ochrony tego podzespołu. Naprawa turbo doładowania może być kosztowna, wyjściem z sytuacji jest regeneracja popsutej części.

Na proces regeneracji turbosprężarki, który wykonuje Turbo-Centrum składa się przede wszystkim bardzo szczegółowa diagnostyka, oczyszczenie wszystkich elementów oraz piaskowanie.  Uszkodzone elementy turbiny są wymieniane na nowe. W następnej kolejności  dokonuje się wyważenia wolnoobrotowego wałka i koła kompresji, a po złożeniu rdzenia turbiny wysokoobrotowe doważenie. Po zmontowaniu turbiny należy przeprowadzić jeszcze specjalistyczną regulację.

Data dodania: 05-03-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.turbo-centrum.com.pl/


Firmy Z OKOLICY

Marta Subda Design

Lorem Website

F.H. Cotex-bis s.c.

Lorem Website