Telefon: 61 646 95 50 | Adres: Ostrowska 397 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-312archteka.com | Naturalne wykładziny dywanowe


Opis

Nieważne, czy szukasz wykładziny podłogowej do swojego domku, mieszkania czy innego wnętrza, jak hotel czy biuro, z pewnością zainteresuje Cię bogata oferta salonu Archteka. Ten nowoczesny salon wyposażenia wnętrz z Poznania wśród bogatego asortymentu wykładzin, ma również wykładziny dywanowe naturalne. Odwiedzając salon, można wybrać gotowe wykładziny, np. z kolekcji SILK czy też z kolekcji OLIVIA.

Jednak to nie koniec oferty, salon ma też w bogatym katalogu inne wykładziny w różnorodnych kolorach i wzorach, bardzo miłe w dotyku, świetnie pasujące do różnych wnętrz.

Na firmowej stronie zaprezentowano wykładziny z Sizalu, twardego i wytrzymałego włókna agawy, które nie elektryzuje się, dlatego takie wykładziny doskonale sprawdzą się, np. w pomieszczeniach z komputerami. Polecane wykładziny naturalne świetnie komponują się zarówno z podłogą z naturalnego drewna, jak i podłogą z kamienia.

Data dodania: 16-10-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://archteka.com/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website