Telefon: 501 280 017 | Adres: Skalna 1 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-113Najlepsze bagażniki samochodowe do rowerów


Opis

Firma Automar z Poznania to zespół specjalistów od sprzedaży bagażników samochodowych i rowerowych, a także folii samochodowych i gum w sprayu lub w płynie. Produkty znajdujące się w asortymencie sklepu pochodzą od czołowych producentów z branży motoryzacyjnej. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że dokonujecie zakupu towarów najwyższej jakości. Ponadto w przystępnych cenach!

Ostatnimi czasy wiele osób ucieka za miasto, aby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Często zabierają ze sobą rowery, żeby aktywnie zwiedzać okolicę. Niejednokrotnie transport jednośladowca bywa kłopotliwy, dlatego warto zakupić odpowiedni sprzęt, który zminimalizuje dyskomfort i zapewni bezpieczną podróż. Najlepsze będą bagażniki samochodowe do rowerów: na dach, na tylną klapę lub na hak holowniczy. To sprzęt najwyższej klasy, dzięki któremu transport roweru przestanie stanowić problem.

Data dodania: 30-01-2019
Zostaw Komentarz


Użytkownik Stanisław Andrzejewski napisał:
W tym sklepie internetowym udało mi się zakupić bardzo ciekawe samochodowe bagażniki na rowery do samochodu.
Data: 2019-06-13 11:12:46
Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.automar.net.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website