Telefon: 22 457 03 01 | Adres: Plac Europejski 3 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 00-844Szkolenia suplementy diety | AWU LeoPard


Opis

W dzisiejszych czasach dbanie o zdrowie i atrakcyjną sylwetkę jest bardzo popularne. Nikogo już nie dziwi widok olbrzymiej ilości osób biegających w parku, rowerzystów na ścieżkach czy pełnych sal na siłowni. Stwarza to okazję do znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Mowa o zawodzie trenera personalnego, którego zadaniem jest rozpisanie diety, planu treningowego, ale przede wszystkim zasugerowanie stosowania naturalnych substancji wspomagających osiąganie efektów. Nawet najbardziej intensywne ćwiczenia nie przyniosą oczekiwanego efektu, jeśli organizm nie będzie otrzymywał potrzebnych składników. Żeby móc zarabiać w ten sposób, należy odbyć m.in. szkolenia z suplementów diety. 

Zajęcia tego typu prowadzone są w akademii LeoPard. W trakcie kursów można nabyć wiedzy dotyczącej tego, które witaminy i minerały m.in. przyspieszają metabolizm, pomagają spalać tkankę tłuszczową, poprawiają ukrwienie, wspierają przyswajanie wartości odżywczych i rozwój mięśni. Przyszli trenerzy dowiedzą się także, jakie mikroskładniki są szkodliwe i jakich produktów spożywczych powinno się unikać.

Data dodania: 11-01-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.awuleopard.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website