Telefon: 605 900 015 | Adres: Biesiadna 6 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 05-077Mycie kostki warszawa • https://www.axera.com.pl


Opis

Myjka parowa jest najskuteczniejszym sposobem na skuteczne czyszczenie kostki brukowej. Powierzchnia jest nierówna i chropowata, więc trudno byłoby samodzielnie szorować każde zagłębienie. Dodatkowo byłoby to zadanie bardzo uciążliwe i czasochłonne. Warto więc do przywrócenia jej dawnego koloru wykorzystać profesjonalne firmy, które wykorzystują nowoczesne myjki ciśnieniowe oraz przeznaczone do tego specjalne preparaty. Firmy wykonujące mycie kostki w Warszawie po wykonaniu czynności dodatkowo pokrywają powierzchnię specjalnym impregnatem posiadającym właściwości hydrofobowe, dzięki czemu brud i wilgoć nie będą wsiąkać w bruk.

Doprowadzenie kostki brukowej do czystości oraz zabezpieczenie przed wykwitami wapiennymi, grzybami i pleśnią oferuje działająca na terenie warszawskim od wielu lat firma AXERA. Na pomoc mogą liczyć właściciele przydomowych ogródków, przedsiębiorcy firmowych podjazdów oraz instytucje publiczne zarządzające miejskimi ciągami pieszymi i rowerowymi. Do czyszczenia wykorzystuje się tylko i wyłącznie środki chemiczne, które są bezpieczne dla środowiska.

Data dodania: 23-05-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.axera.com.pl


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

SOLID HALE Sp. z o.o.

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website