Telefon: 602 132 547 | Adres: Klasztorna 21 C | Miejscowość: Gołańcz | Kod pocztowy: 62-130http://gardenmar.pl/ | Kora dekoracyjna


Opis

Dekorowanie ogrodów i parków może przebiegać na wiele sposobów, a jednym z nich jest zadbanie o wyjątkowo piękną ściółkę. Za pośrednictwem strony internetowej gardenmar.pl zamówić można korę dekoracyjną, która pochodzi z drzew iglastych i równie doskonale sprawdza się w przydomowych ogródkach i w parkach. Chroni ona bardzo skutecznie glebę przed osuszaniem oraz przed pojawianiem się na niej chwastów. 

Kora dekoracyjna występuje w różnych wybarwieniach i znakomicie podkreśla ona zieleń krzewów, drzew i traw. Najważniejszą jej zaletę stanowi niewątpliwie dekoracyjność. Dodatkowo jednak cechuje ją też bardzo wysoka skuteczność w zabezpieczaniu gleby przed pojawianiem się czynników patogennych, takich jak grzyby. Dzięki odczynnikowi pH na poziomie 4,5 kora dekoracyjna mocno sprzyja rozwojowi wrzosów, azalii, różaneczników, a także magnolii. Ściółka poprawia strukturę gleb piaszczystych, zapobiegając nadmiernemu odparowywaniu wody. 

Data dodania: 01-10-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://gardenmar.pl/


Firmy Z OKOLICY

DCP Badania

Lorem Website

Akademia LTCA

Lorem Website

AB-rent

Lorem Website