Telefon: 32 494 32 69 | Adres: Konarskiego 12 | Miejscowość: Rybnik | Kod pocztowy: 44-274Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz - Tłumacz z języka polskiego na język angielski


Opis

Coraz częstsze wyjazdy za granicę, czy to w celach turystycznych, zawodowych, czy rodzinnych, powodują wzrost zainteresowania usługami tłumaczeniowymi – także tymi technicznymi i medycznymi oferowanymi przez Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz. Konieczność podjęcia leczenia poza krajem, podpisania w obcym języku umowy kupna-sprzedaży czy o pracę wymaga wykonania profesjonalnego tłumaczenia, a jeśli jest to niezbędne, to również przysięgłego.

Tłumacz z języka polskiego na język angielski dokona przekładu każdego typu tekstu – od instrukcji obsługi przez CV, umowy, treści stron internetowych, dokumenty samochodowe, książki aż do dokumentacji medycznej, materiałów marketingowych, prawnych. Dostarczane treści mogą mieć nie tylko formę tekstową, możliwa jest także translacja materiałów dźwiękowych, na przykład zapisu czyjejś wypowiedzi, czy filmów.

Data dodania: 24-12-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://spectlumacz.pl/


Firmy Z OKOLICY

P.H. BAU-TEC

Lorem Website

Księciunio

Lorem Website

psychoterapeuta-slask.pl

Lorem Website