Telefon: 731 987 000 | Adres: Karpia 21a | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-619Prowadzenie strony na facebooku


Opis

Dzięki stronie internetowej cleveragency.pl wiele: firm, przedsiębiorstw, organizacji czy instytucji publicznych może zapoznać się z popularnym kanałem przekazu treści. Odbiorcami są nie tylko ludzie młodzi, ale także nieco starsi użytkownicy. Da się więc bez problemu dotrzeć do własnej grupy docelowej.

 

Umiejętne prowadzenie strony na Facebooku wymaga pełnej znajomości panelu administracyjnego. W odpowiedzi na potrzeby zarządzających, ulega on stałym modyfikacjom, mającym zwiększać jego funkcjonalność. Zwłaszcza na starcie zasadne jest więc powierzenie obsługi doświadczonym specjalistom. Mogą oni być pomocni także dla opanowania sytuacji kryzysowej związanej z danym wydarzeniem. Tego typu outsourcing pozwoli na przykład uniknąć konieczności tworzenia zespołu zajmującego się promocją w internecie.

Data dodania: 21-07-2020
Zostaw Komentarz


Użytkownik bigmouse974 napisał:
Uważam, że CleverAgency to dobra agencja interaktywna. Współpracujemy z nimi w zakresie prowadzenia strony na Facebooku - trzeba przyznać, że to specjaliści z doświadczeniem, co powoduje, że warto z nimi kooperować.
Data: 2020-10-29 11:45:11
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.cleveragency.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website