Telefon: +48 58 770 41 32 | Adres: Rybacka 8b | Miejscowość: Władysławowo | Kod pocztowy: 84-120DENTYSTA Z WIEŻY - Stomatolog Puck NFZ


Opis

Specjaliści gabinetu stomatologicznego z ulicy Rybackiej oferują wysokiej klasy zabiegi w przystępnych cenach, z których mogą korzystać mieszkańcy Władysławowa, nadmorskich miejscowości i całej Polski. Zastanawiasz się ile może kosztować stomatolog w Pucku? NFZ refunduje niektóre zabiegi. Na stronie Centrum Medycznego Z Wieży znajdziesz cennik, który ma charakter poglądowy i pozwala ustalić w przybliżeniu koszt operacji, o jakim na końcu decyduje stan pacjenta i stadium choroby zębów, określone z pomocą badania przez lekarza dentystę.

Znieczulenie jest wykonywane bezpłatnie. Nie trzeba również ponosić kosztów zdjęć RGV (punktowych). Osoby cierpiące z powodu bólu przyjmowane są poza kolejką. W klinice każdy, kto korzysta z usług medycznych, poczuje, że to on jest najważniejszy. Centrum prowadzi akcje edukacyjno-społeczne w celu propagowania właściwych nawyków zdrowotnych.

Data dodania: 22-06-2021
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://zwiezy.pl/


Firmy Z OKOLICY

DentiCo

Lorem Website

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Lorem Website

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Lorem Website