Telefon: | Adres: Wspólna 15 | Miejscowość: Komorniki | Kod pocztowy: 62-052Testy strukturalne


Opis

Działalność firmy DevPark sp. z o.o. to dostarczanie na polski rynek gotowych, wielozadaniowych rozwiązań, pozwalających na usprawnienie pracy przedstawicielom wielu branż, w których programowanie stanowi ważny element codziennego funkcjonowania. Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się możliwościami, jakie daje w zakresie monitorowania procesu pisania programów stworzona przez kadrę firmy aplikacja UniTree. 

Narzędzie to można w prosty sposób personalizować, wybierając z dostępnej listy potrzebne funkcje. Z jego pomocą programista przeprowadzi między innymi wieloetapowy testing, wykonując chociażby testy strukturalne lub obciążeniowe tworzonego zapisu kodu. Dostawca gwarantuje też, że każdy etap kontroli można zarchiwizować w formie przejrzystego, graficznego raportu, który łatwo też udostępnić.

Reprezentujący firmę przedstawiciele handlowi zachęcają do kontaktu bezpośredniego i przedstawienia indywidualnych wymagań, dotyczących wykorzystania menagera testów jednostkowych w danej branży. 

Data dodania: 19-06-2022
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://unitree.app/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website