Telefon: 661 544 970 | Adres: Jackowskiego 19 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-508http://skupzlomu-poznan.pl/ - Złom Przeźmierowo


Opis

Niewielka miejscowość Przeźmierowo, położona dziesięć kilometrów od Poznania, to miejsce, gdzie położone jest złomowisko firmy CAR PLAC – jednego z ważniejszych lokalnych przedsiębiorstw, specjalizujących się w złomowaniu, recyclingu oraz skupie surowców wtórnych.

Złomowisko ma powierzchnię 2500 m.kw. Zatrudnieni tam pracownicy dokładają wszelkich starań, by obszar, na którym składowane są kupione od klientów elementy, takie jak akumulatory, kable, czy karoserie samochodów – nie był niebezpieczny dla środowiska.

Jeżeli chcemy sprzedać złom, to złomowisko w Przeźmierowie będzie optymalnym miejscem na dokonanie takiej transakcji. Wśród zalet współpracy z omawianą firmą należy wymienić korzystne stawki za tonę złomu, nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest teren składowania, oraz niezwykle sprawnie działającą ekipę, która zajmuje się odbiorem złomu, by zawieźć go do Przeźmierowa.

Data dodania: 24-06-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://skupzlomu-poznan.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website