Telefon: 22 400 16 23 | Adres: Kazimierzowska 25 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-572Wynajem namiotów weselnych


Opis

Organizowanie konferencji, bankietów, wesel oraz innych przedsięwzięć na świeżym powietrzu, cieszy się coraz większą popularnością. Bez wątpienia są to niestandardowe rozwiązania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich gości. Wynajem namiotów weselnych ma wiele zalet, takich jak mobilność. Oznacza to, że można je wykorzystywać w otoczeniu gór, nad jeziorem, obok lasu, we własnym ogrodzie oraz w innych przestrzeniach w zależności od swoich potrzeb. Impreza w plenerze to gwarancja ogromnej swobody, czego nie można powiedzieć o spotkaniach organizowanych w zamkniętych salach.

Eventomat to przedsiębiorstwo oferujące wynajem namiotów cenionych za elegancję, bezpieczeństwo użytkowania oraz stabilną konstrukcję. Są to elementy estetyczne, które odnajdą się podczas każdego wesela. Na uwagę zasługuje także fakt, że można je w dowolny sposób dekorować wykorzystując do tego kwiaty, lampiony oraz inne dodatki. Co równie istotne, dziś wielu producentów oferuje namioty z ogrzewaniem. Daje to szansę zabawy niezależnie od aktualnej pogody.

Data dodania: 18-11-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://eventomat.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

SOLID HALE Sp. z o.o.

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website