Telefon: +48538994000 | Adres: Poznańska 343 | Miejscowość: Ołtarzew | Kod pocztowy: 05-850Portfel Mercedes | EWT Automotive Polska Sp. z o.o.


Opis

Męskie portfele zaprezentowane na stronie sklepmercedes.etw.pl to produkty kierowane do miłośników ponadczasowe elegancji. Stworzono je z naturalnej skóry, która jest znacznie trwalsza w porównaniu do jej odpowiedników z materiałów syntetycznych, co oznacza, że nie pęka i nie zarysowuje się. Naturalna skóra powinna być co jakiś czas impregnowana preparatami, dzięki czemu nie będzie wchłaniać brudu i wilgoci. Pięknie się starzeje i doskonale współgra ze skórzanymi butami oraz paskami do spodni.

Każdy portfel ze znaczkiem Mercedesa ma praktyczne przegródki służące do przechowywania kart płatniczych, dowodów osobistych lub innych dokumentów. To przydatne dodatki nabywane także w formie upominku na wiele okazji. Występują one w kilku odcieniach, a wszystkie z nich są wygodne w codziennym użytkowaniu. Mają niewielkie kieszenie z siatki oraz miejsca służące do przechowywania monet i banknotów. Niektóre z nich wyposażono w dodatkowe zabezpieczenie RFID uniemożliwiające skanowanie kart kredytowych.

Data dodania: 14-12-2021
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://sklepmercedes.ewt.pl


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website