Telefon: 791 744 149 | Adres: os. Jagiellońskie 42 | Miejscowość: Środa Wielkopolska | Kod pocztowy: 63-000https://www.tanietablice.pl | Monitory interaktywne dla szkół


Opis

Specjalizujący się w sprzedaży zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomocy naukowych do placówek oświatowych, sklep online tanietablice.pl ma w ofercie coś, co łączy w sobie funkcje tradycyjnego ekranu o dużej przekątnej oraz tablicy interakcyjnej. Proponowane monitory interaktywne dla szkół to modele o przekątnej od 55 do nawet 98 cali. Wyświetlana rozdzielczość obrazu to 4K, dzięki czemu wszystko będzie ostre, wyraźne i łatwodostrzegalne nawet z dużej odległości.

Interaktywność pozwala na przeprowadzanie nowoczesnych wykładów, ćwiczeń, prezentacji, a to gwarantuje lepsze przyswajanie wiedzy przez uczniów. Poza zajęciami, sprzęt może służyć np. jako tablica ogłoszeniowa na korytarzu, znajdzie też zastosowanie w czasie wywiadówek, spotkań nauczycielskich itp. Długowieczność zapewnia wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, co jest koniecznością w warunkach szkolnych.

Data dodania: 18-11-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.tanietablice.pl


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website