Telefon: +48 570 011 110 | Adres: Powstańców Śląskich 103 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 01-355Stomatologia Bemowo


Opis

Wykwalifikowany i doświadczony dentysta skutecznie uśmierzy ból oraz zmniejszy lęk u pacjenta, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci, które niejednokrotnie odczuwają strach przed wizytą w takiej placówce. Dziecięca stomatologia na Bemowie to specjalizacja lekarzy zatrudnionych w Gabinecie Stomatologicznym „Od ucha do ucha”. Zgłaszają się do nich bardzo często rodzice planujący pierwszą wizytę ze swoim dzieckiem. Warto przeprowadzić ją już w momencie pojawienia się zębów, ponieważ spotkania kontrolne umożliwiają sprawdzenie ich stanu oraz tego, czy rosną prawidłowo.

Według zaleceń specjalistów pierwsza wizyta stomatologiczna powinna odbyć się nie później niż około 15 miesiące życia malucha. Warto jednak zaznaczyć, że jej celem wcale nie musi być leczenie, lecz zaznajomienie dziecka z lekarzem oraz gabinetem, w jakim pracuje. Dzięki temu lęk przed następnymi spotkaniami nie będzie tak bardzo odczuwalny. Należy pamiętać, że maluchy inaczej odczuwają emocje, dlatego spokojne oswajanie ich z nowymi rzeczami i miejscami jest niezwykle istotne.

Data dodania: 02-12-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.oducha-doucha.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website