Telefon: +34 965 04 94 80 | Adres: Calle Isla Tabarca 2 | Miejscowość: Alicante | Kod pocztowy: 03-189Mieszkania Hiszpania na sprzedaż


Opis

Home Pandora to firma pośrednicząca w sprzedaży i kupnie nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Od samego początku swojej działalności stawia na najwyższe standardy obsługi klientów. Kontrahenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm wykwalifikowanych pracowników na każdym etapie współpracy, ich niesamowite zaangażowanie w szybką i bezproblemową realizację powierzonych zadań oraz atrakcyjne ceny wszystkich usług.

Propozycją tego renomowanego biura są fenomenalne domy i mieszkania w Hiszpanii na sprzedaż. W ofercie znajdują się szczegółowo sprawdzone lokale z rynku wtórnego oraz pierwotnego. Zespół zapewnia dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z zakupem wymarzonej nieruchomości – począwszy od zorganizowania wizyty rekonesansowej w kraju, poprzez przygotowanie całej dokumentacji, aż do pomocy w oficjalnym sfinalizowaniu transakcji.

Data dodania: 07-09-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.homepandora.com


Firmy Z OKOLICY

OpiekunkaRadzi.pl

Lorem Website

ewakulesza.com

Lorem Website

Lucas Silent Disco

Lorem Website