Telefon: 61 827 39 00 | Adres: Kłosowa 6 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-625Optymalizacja planowania tras


Opis

Na stronie internetowej interlan.pl została przedstawiona oferta firmy, która zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych. Proponowane oprogramowanie pomaga w planowaniu tras samochodów ciężarowych i dostawczych. Warto zaznaczyć, że program uwzględnia różne ograniczenia, takie jak waga i pojemność pojazdu, nacisk na osie, okna czasowe oraz czas pracy kierowcy. Ponadto całą procedurę można zautomatyzować dzięki dedykowanym algorytmom, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, które oszczędza czas. Wizualizacja drogi pojawi się na zintegrowanej mapie.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że firma oferuje także wiele usług dodatkowych, takich jak wdrożenie oprogramowania, wsparcie techniczne, integracja programu z systemami zewnętrznymi. Co więcej, doświadczeni specjaliści przeprowadzą szkolenie dla pracowników danego zakładu.

Każdy, kto chce mieć pewność, że optymalizacja planowania tras przebiegnie szybko i bezproblemowo, powinien skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa.

Data dodania: 09-07-2023
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.interlan.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website