Telefon: 509 358 604 | Adres: Adama Mickiewicza 65 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 01-625Bona 5l


Opis

Dość długo cieszyłeś się idealną podłogą, ale z czasem powstały w niej drobne szczeliny i chciałbyś coś z tym zrobić? Jest na to idealny sposób i jeśli chcesz, aby parkiet znowu był doskonały i cieszył swoim urokiem, zastosuj dostępny w sklepie należącym do firmy Master Parkiet i sprzedawany w opakowaniach 5 l wypełniacz Bona Mix&Fill Plus, a Twoja podłoga znowu będzie taka jak dawniej. 

Oferowany środek ma zdolność wypełniania szczelin o szerokości do 3 mm i czasami już po jednokrotnym nałożeniu daje efekt idealnie gładkiej i równiej powierzchni. Aby osiągnąć idealny kolor zgodny z kolorem podłogi, warto zastosować delikatne szlifowanie, a po wymieszaniu się pyłu powstałego po szlifowaniu wypełniacz nie będzie się odróżniał od drewna podłogi. 

Aplikacja tego środka jest wyjątkowo łatwa, na przykład przy pomocy nierdzewnej szpachli. Po około 30 - 60 minutach można już przejść do szlifowania powierzchni a po kolejnej godzinie czy dwóch do nałożenia lakieru. Jest to środek bezzapachowy z niską zawartością rozpuszczalników przeznaczony do jasnego drewna.

Data dodania: 05-11-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://sklep.masterparkiet.com.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

SOLID HALE Sp. z o.o.

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website