Telefon: 606 321 220 | Adres: Morska 203 | Miejscowość: Gdynia | Kod pocztowy: 81-222Czyszczenie hal garażowych gdańsk | MiK spółka z o.o.


Opis

Choć przedsiębiorstwo sprzątające MiK ma swoją siedzibę w Gdyni, świadczy usługi na terenie całego Trójmiasta. Jest bardzo chętnie wybierane jako dostawca usług porządkowych przez wiele podmiotów, między innymi prywatne firmy działające w różnych branżach. Bogate doświadczenie i szerokie zaplecze techniczne pozwala przedsiębiorstwu skutecznie i sprawnie czyścić różnego rodzaju miejsca, powierzchnie i przestrzenie. Stosowane środki i narzędzia są do nich każdorazowo odpowiednio dobrane, co daje pewność nie tylko usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, ale też bezpieczeństwa - czyszczonych powierzchni oraz użytkowników przestrzeni.

Jedną z propozycji firmy jest czyszczenie hal garażowych w Gdańsku. Dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu jest ona w stanie wysprzątać nawet duże obiekty w krótkim czasie, pozbywając się wszelkich zabrudzeń, pochodzących czy to od opon, czy olejów i innych płynów stosowanych w autach. Oczywiście w zakres usług wchodzi też sprzątanie śmieci, jakie mogą się tam znaleźć

Data dodania: 13-11-2023
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://mik-trojmiasto.pl/


Firmy Z OKOLICY

DentiCo

Lorem Website

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Lorem Website

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Lorem Website