Telefon: 11 958 685 | Adres: Skwer Kościuszki 13 | Miejscowość: Gdynia | Kod pocztowy: 81-370Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni - Ratownik morski


Opis

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w Gdyni cieszy się długoletnim doświadczeniem w szkoleniu osób zawodowo pracujących na morzu. Oferowane kursy pozwalają ich uczestnikom nabyć niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i ratownictwa morskiego. Szkolenia przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników.
Na stronie osrgdynia.pl dowiesz się więcej o specyfice kursów, możesz także poznać ich cennik. Ratownik morski to niezwykle odpowiedzialny zawód, dlatego musisz mieć pewność, że chcesz z pełnym zaangażowaniem wypełniać jego obowiązki. Podczas szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu indywidualnych technik ratowniczych, bezpieczeństwa własnego i innych, udzielania pierwszej pomocy medycznej czy ochrony przeciwpożarowej. Certyfikaty uzyskiwane podczas kursów ważne są przez pięć lat, więc oferta ośrodka kierowana jest również do osób, które pragną je odnowić.

Data dodania: 08-09-2018
Zostaw Komentarz


Użytkownik Jeremi Jankowski napisał:
W zeszłym roku udało mi się przejść szkolenie na ratownika morskiego właśnie w tym gdyńskim ośrodku i w następny sezon letni już mogę pełnoprawnie zacząć pracę jako ratownik.
Data: 2019-11-19 08:34:37
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://osrgdynia.pl


Firmy Z OKOLICY

DentiCo

Lorem Website

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Lorem Website

Drukarnia Amicus

Lorem Website