Telefon: 58 622 69 39 | Adres: Zwycięstwa 96/98 | Miejscowość: Gdynia | Kod pocztowy: 81-451Pascom


Opis

Realizator ogłaszający się na stronie internetowej pascom.com.pl to polska firma, której kadra stara się odpowiadać w najlepszy możliwy sposób na dostrzeżone braki rynkowe w zakresie różnego rodzaju programów wspomagających monitoring pracy. Pracownicy odpowiedzialni za realizację zleceń wspierają w szczególności szeroko rozumianą branżę logistyczną.

Dostępne w ofercie rozwiązania to specjalistyczne narzędzia do rozliczania czasu pracy oraz innych parametrów związanych z przejazdem. Marka Pascom proponuje także doradztwo oraz szkolenia wdrażające wybrane technologie. Z pomocy kadry klient może skorzystać również w przypadku problemów z efektywnym wdrażaniem zamówionego systemu.

Firma obsługuje przedsiębiorców z całej Polski. Zaprasza do kontaktu nie tylko przedstawicieli małych, średnich oraz dużych firm, ale także mikro przedsiębiorców. Udostępnione moduły rozliczeniowe można personalizować, co czyni z nich narzędzie zdatne do użytku w firmach o różnym zakresie prowadzonej działalności. 

Data dodania: 13-06-2022
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.pascom.com.pl/


Firmy Z OKOLICY

DentiCo

Lorem Website

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Lorem Website

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Lorem Website