Telefon: (83) 377-81-05 | Adres: Kodeńska 69 | Miejscowość: Piszczac | Kod pocztowy: 21-530http://www.mekbud.pl | Sprzedaż rusztowań


Opis

Podczas poszukiwania rusztowania idealnego należy zwracać uwagę na kilka kwestii, a najważniejszą jest materiał użyty podczas produkcji. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim aluminium, czyli surowiec odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie, ścieranie czy zarysowania. Ponadto niestraszne jest mu działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych. Sprzedaż rusztowań aluminiowych to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Mekbud. Jest to firma oferująca nowoczesne konstrukcje doceniane przez coraz większą grupę klientów.

Rusztowania aluminiowe charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz stabilnością, dlatego użytkownicy są bezpieczni podczas wykonywania prac. Ponadto są nietoksyczne i niepalne, czego nie można powiedzieć o wielu innych konstrukcjach dostępnych na rynku. Sprawdzają się w najbardziej wymagających środowiskach, a na dodatek ich posiadacze nie muszą martwic się o przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych. Są to rusztowania uniwersalne, funkcjonalne i ponadczasowe o dużej wysokości roboczej.

Data dodania: 04-04-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://mekbud.pl


Firmy Z OKOLICY

E-pilarz

Lorem Website

ZDI Sp. z o.o.

Lorem Website

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O

Lorem Website