Telefon: 600 357 117 | Adres: Jagodowa 31 | Miejscowość: Pruszcz Gdański | Kod pocztowy: 83-010Sailing Factory | Rejsy stażowe bałtyk


Opis

Żeglarstwo to hobby, które bez wątpienia wymaga odpowiedniej wiedzy i praktyki. Oczywiście nikt nie rodzi się z tego typu umiejętnościami, dlatego też, by móc podróżować w sposób bezpieczny po akwenach, należy posiadać niezbędne doświadczenie. Warto zdać sobie sprawę z tego, że wyuczone formułki oraz zasady mogą okazać się niewystarczające, w sytuacji, gdy nie mamy praktycznych umiejętności. Rejsy stażowe na Bałtyku oferowane przez Sailing Factory, to doskonała okazja na podszkolenie swoich umiejętności.

Co równie ważne, zgodnie z przepisami, odbycie stażu jest całkowicie niezbędne do tego, by móc w przyszłości uzyskiwać wyższe stopnie żeglarskie. Rejsy pozwalają wyrobić konieczne godziny, rozwijając jednocześnie umiejętności uczestnika. Należy jednak zaznaczyć, że dopiero w momencie, gdy sami stwierdzimy, że nasza wiedza i doświadczenie zaczyna zwiększać się z każdym kolejnym dniem, możemy mówić o sukcesie.

Data dodania: 10-01-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://sailingfactory.pl/


Firmy Z OKOLICY

DentiCo

Lorem Website

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Lorem Website

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Lorem Website