Telefon: 513 755 400 | Adres: Budziszyńska 29a | Miejscowość: Szczecin | Kod pocztowy: 70-023https://www.autoholowanie-szczecin.eu/ • Autoholowanie szczecin


Opis

Firma Pomoc Drogowa Bogumił Kuś udziela wsparcia kierowcom, którzy znaleźli się w potrzebie. Jeżeli ich auto odmówiło posłuszeństwa z powodu pustego baku, mogą poprosić o dowiezienie paliwa pod wskazany adres. Pracujący w firmie fachowcy zajmują się usuwaniem drobnych usterek. Mogą np. wymienić oponę. Jeżeli awaria samochodu okaże się na tyle poważna, że konieczne będzie odstawienie go do warsztatu, przetransportują pojazd na lawecie (o ładowności do 3 ton).

Kierowcy, którzy z powodu stłuczki na drodze zostali bez samochodu, mogą zgłosić się do firmy po auto zastępcze. Warto dodać, że pomaga ona przy załatwianiu formalności. Koszt wynajmu pokrywany jest z OC sprawcy wydarzenia drogowego.

Firma dokonuje indywidualnej wyceny usług. Pod uwagę bierze m.in. liczbę kilometrów do pokonania (np. lawetą lub holownikiem), rodzaj auta i typ usterki. Jej oferta obejmuje autoholowanie na terenie Szczecina i okolic. Po pomoc drogową można dzwonić bez względu na dzień tygodnia. Firma pracuje 24 godziny na dobę.

Data dodania: 11-10-2022
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.autoholowanie-szczecin.eu/


Firmy Z OKOLICY

Kapitan Cook

Lorem Website

Averto Sp. z o. o.

Lorem Website

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Lorem Website