Telefon: 730738988 | Adres: Kopanina 28 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-105Kubki z napisami na zamówienie - http://premiergroup.pl/


Opis

Sztukę skutecznej reklamy można porównać w pewnym sensie do kokietowania. Estetyczny i wpadający w oko design artykułów promocyjnych ma naprawdę duży potencjał marketingowy. Dlatego, warto starannie wybrać dostawcę naszych gadgetów reklamowych. Jednym z częściej spotykanych rodzajów tego typu akcesoriów jest porcelana i szkło, głównie – kubki z napisami na zamówienie.

Wśród polskich producentów takich wyrobów na szczególną uwagę zasługują usługi przedsiębiorstwa Premier Group, którego siedziba mieści się w Poznaniu. Firma sprawnie i dynamicznie działa od 2002 roku, powiększając cały czas ofertę dostępnych wzorów kubków z napisami na zamówienie.

W ofercie Premier Group znajdują się trzy podstawowe formy zdobienia porcelany: hydrocolor, nadruk oraz piaskowanie. Dokładne omówienie każdej z dostępnych technik znajdziemy na stronie internetowej przedsiębiorstwa: premiergroup.pl.

Data dodania: 21-12-2017
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://premiergroup.pl/


Firmy Z OKOLICY

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website

M&K MED Kursy Ratowania

Lorem Website