Telefon: 76 877 01 19 | Adres: Złotoryjska 50 | Miejscowość: Legnica | Kod pocztowy: 59-220https://proorto.legnica.pl/ - Implanty Legnica


Opis

W tym centrum stomatologicznym pacjentów przyjmują chirurdzy, ortodonci oraz inni specjaliści zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób dziąseł i zębów. Na stronie internetowej gabinetów Proorto umieszczono szczegółowy cennik, w którym można wyróżnić takie usługi, jak skaling, piaskowanie, leczenie nadwrażliwości, wypełnienie ubytku materiałem kompozytowym lub glassjonomerowym i nie tylko. W ramach endodoncji lekarz zajmuje się leczeniem kanałowym, a także odbudową zęba do leczenia endodontycznego. Na miejscu przyjmuje także ortodonta, protetyk i higienistki stomatologiczne. Ponadto wszczepiane są implanty. Legnickie centrum medyczne jest zlokalizowane przy ulicy Złotoryjskiej.

Wśród usług znajduje się stomatologia dziecięca. Mali pacjenci przychodzą zarówno na konsultacje stomatologiczne, jak i lakierowanie, lapisowanie zębów czy leczenie próchnicy.

Data dodania: 17-01-2021
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://proorto.legnica.pl/


Firmy Z OKOLICY

DCP Badania

Lorem Website

Akademia LTCA

Lorem Website

AB-rent

Lorem Website