Telefon: 794 066 703 | Adres: Os. Stefana Batorego 7 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60--68Transport pianina poznań


Opis

Każdy, kto szuka ekipy składającej się z fachowców zajmujących się profesjonalnym transportem fortepianów i pianin, może zajrzeć na stronę internetową fachowe-przeprowadzki.pl. To na niej można się zapoznać z ofertą firmy, która od lat bezpiecznie przewozi ww. instrumenty pod wskazane adresy. Jej pracownicy dysponują materiałami do zabezpieczania ładunków. Korzystają z floty pojazdów przystosowanych do przewożenia przedmiotów wielkogabarytowych. Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie umiejętności umożliwiają im bezproblemowe oraz terminowe wywiązywanie się ze zlecanych zadań. Na transport pianina i fortepianu w Poznaniu można się umówić z nimi drogą telefoniczną.

Fachowcy pracujący dla powyższej firmy mają odpowiednie doświadczenie w przewożeniu nie tylko instrumentów muzycznych, ale także m.in. mebli, sprzętów biurowych, urządzeń gospodarstwa domowego. Zapewniają oni profesjonalną przeprowadzkę - sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Data dodania: 29-01-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://fachowe-przeprowadzki.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website