Telefon: 783 522 128 | Adres: Fromborska 2a | Miejscowość: Elbląg | Kod pocztowy: 82-300https://www.dogtorzy.pl/ | Przychodnia weterynaryjna elbląg


Opis

Twój pies lub kot wymaga pilnej pomocy po wypadku, a Ty nie wiesz, gdzie się z nim udać tak późno? Boisz się, że nie dotrwa do rana, a poza tym, nie chcesz, aby cierpiał. Z pewnością pomoże Ci przychodna weterynaryjna z Elbląga, której lekarze nie odmawiają pomocy w żadnej, a szczególnie nagłej sytuacji. Co prawda nie jest to klinika całodobowa, jednak zdarzało się już, że lekarz przyjeżdżał do pacjenta w potrzebie nawet późnym wieczorem. Numer telefonu znajdziesz na stronie przychodni dogtorzy.pl. 

Jest to jedna z najlepszych klinik w okolicy, co potwierdzają liczne opinie dotychczasowych klientów. Lekarze mają do dyspozycji doskonały, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i są w stanie pomóc w każdym przypadku, gdyż zajmują się także chirurgią miękką i ortopedią. Na miejscu jest rentgen, więc Twój pupil zostanie od razu należycie zdiagnozowany, a z pewnością lekarze nie pozwolą, aby cierpiał. Są to młodzi lekarze pełni pasji, empatii i miłości do zwierząt, którzy mają ogromną wiedzę i bardzo chętnie się nią dzielą z właścicielami czworonogów. Zrobią wszystko, by uratować Twego przyjaciela.

Data dodania: 10-04-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.dogtorzy.pl/


Firmy Z OKOLICY

Ogrody Kruszewski

Lorem Website

Elbląski Park Technologiczny

Lorem Website