Telefon: (22) 833 76 25 | Adres: Samuela Twardowskiego 11 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 01-643Rainbow System Polska | Odkurzacz Rainbow cennik


Opis

Firma przygotowała ofertę dla wszystkich klientów, którym zależy na życiu w czystych pomieszczeniach, gdzie panuje zdrowe i bezpieczne powietrze. Przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem wyrobów producenta. W katalogu dostępny jest skuteczny i łatwy w obsłudze odkurzacz marki Rainbow. Cennik należy do atrakcyjnych, dlatego oferta powinna trafić do gustu osobom poszukującym najlepszego sprzętu, a jednocześnie liczących na oszczędności. Proponowana maszyna wyróżnia się wykorzystywaniem zjawiska hydrodynamiki.

Sklep Rainbow Sahara Sp. z o.o. oferuje nie tylko urządzenia przeznaczone do sprzątania, ale także dodatkowe części wymienne do nich. Są to np. węże, ssawki czy szczotki do konkretnych powierzchni. Dostępne są akcesoria m.in. do płytek czy wykładzin, usuwania sierści czy czyszczenia trudno dostępnych miejsc jak szczeliny przy listwach przypodłogowych.

 

Data dodania: 19-09-2021
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://rainbowsystem.com.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website