Telefon: +48632112270 | Adres: 50-lecia Kopalni Konin 20A | Miejscowość: Kleczew | Kod pocztowy: 62-540Oklejanie pojazdów poznań


Opis

Firma od lat działa w branży reklamowej. W ofercie można znaleźć jedynie wysokiej jakości produkty, takie jak plandeki czy przyczepy samochodowe, a także usługi związane z oklejaniem rozmaitych powierzchni. Wśród nich znajduje się między innymi oklejanie pojazdów w Poznaniu. Reklama na samochodzie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Wykonawca stosuje trzy rodzaje folii: ploterową, pełnokolorową oraz One Way Vision. Każdy projekt jest traktowany w sposób indywidualny, zaczynając od stworzenia projektu dostosowanego do oczekiwań klienta, a kończąc na jego przeprowadzeniu. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej rolplan.pl.

Podmiot zapewnia bardzo korzystne ceny. Dostawa zamówień oraz wykonanie oklejania jest przeprowadzone w szybkim tempie. Do wykonania zlecenia wykorzystywane są wysokiej jakości farby, które pozwalają wiernie odwzorować każdy projekt. Warto skorzystać z kompleksowego doradztwa oferowanego przez pracowników firmy, a także zapoznać się z dostępnymi produktami.

Data dodania: 12-01-2022
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://rolplan.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website