Telefon: 604 889 048 | Adres: Paderewskiego 19 | Miejscowość: Radom | Kod pocztowy: 26-600https://kontroleokresowe.pl - Przeglądy techniczne obiektów budowlanych


Opis

Renomowana firma Kontrole Okresowe oferuje usługi z zakresu okresowych kontroli rozmaitych obiektów budowlanych. Podczas przeglądu rocznego specjalista sprawdzi elementy konstrukcji i instalacji budynku, które są najbardziej narażone na działanie pogody oraz czynników związanych z jego użytkowaniem. Kontroli poddawana jest również instalacja gazowe oraz przewody kominowe dymowe, wentylacyjne i spalinowe. Natomiast przegląd pięcioletni obejmuje dodatkowo sprawdzenie estetyki budynku, stanu instalacji elektrycznej i piorunochronnej (połączenia, osprzęt, zabezpieczenia, środki ochrony od porażeń, odporność izolacji przewodów, uziemień instalacji i aparatów). Ponadto podmiot jest przygotowany do tego, aby wykonać półroczne przeglądy techniczne obiektów budowlanych o powierzchni zabudowy przekraczającej 2000 m2 oraz budynków o powierzchni dachu przekraczającej 1000 m2.

W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z pracownikami firmy. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej.

Data dodania: 29-09-2022
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://kontroleokresowe.pl


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website