Telefon: 508475965 | Adres: os. Tysiąclecia 28 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-255Metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie


Opis

W ofercie Ośrodka Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych Jacek Kielin znaleźć można bardzo wiele przydatnych szkoleń z zakresu pracy z dziećmi upośledzonymi. Założyciel firmy jest specjalistą mogącym pochwalić się ogromną wiedzą i doświadczeniem (zawdzięcza ją zarówno wykształceniu, jak i wieloletnią pracą na stanowisku dyrektora przedszkola dla dzieci niepełnosprawnych).

Klienci mogą czerpać ze szkoleń wiele. Wszystko oparte jest na konkretnych przykładach, które pozwalają uzmysłowić sobie poszczególne problemy. Do wyboru jest wiele kursów (każdy z nich odbywa się w różnych terminach, dając tym samym zainteresowanym szansę na dopasowanie do możliwości czasowych). Poniżej jedno ze spotkań, na jakie warto się zdecydować:

  • Jak nauczyć porozumiewania się dzieci, które chciałyby, ale nie mogą mówić? (w tym wypadku omawiane są także metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie).

 

Data dodania: 16-04-2021
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://jacekkielin.pl/


Firmy Z OKOLICY

Premier Group

Lorem Website

Go Stillo

Lorem Website

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Lorem Website