Telefon: 534 777 534 | Adres: Chlebowa 105 | Miejscowość: Białe Błota | Kod pocztowy: 86-005https://www.tensowag.pl/ • Legalizacja wag pomorskie


Opis

Czy ważność legalizacji wagi przemysłowej bądź samochodowej trawa 25, czy 36 miesięcy? Każdy przedsiębiorca powinien to wiedzieć. Jednak nie wszyscy mają czas, aby śledzić aktualne przepisy. Dlatego każdy, kogo interesuje legalizacja wag w woj. pomorskim, powinien wejść na tensowag.pl. Znajduje się tam portal wiedzy o urządzeniach pomiarowych i ich serwisowaniu.

Przepisy legalizacyjne ciągle się zmieniają. Jedno jednak pozostaje niezmienne. Żadna waga, która nie przeszła legalizacji pierwotnej, nie powinna zostać dopuszczona do obrotu. Dopilnowanie ważności tego procesu leży po stronie przedsiębiorcy.

Najlepiej  jednak nawiązać współpracę z firmą zewnętrzną. Jest to szczególnie wygodne przy większej ilości urządzeń pomiarowych w spółce. Decydując się na outsourcing, można znacznie obniżyć koszty eksploatacji i ewentualnych napraw. Przy okazji legalizacji sprawdzeniu podlega, m.in. stan elektroniki, czystości czy uporządkowania dokumentacji.

Data dodania: 03-03-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.tensowag.pl/


Firmy Z OKOLICY

ODEKA SIMP FF

Lorem Website

Autokasacja U Jacka

Lorem Website

Eurosoft IT Sp. z o.o.

Lorem Website