Telefon: +48 (22) 651-73-68 | Adres: Kosiarzy 24a | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-953Gabinet dentystyczny Wilanów


Opis

Gdy mówi się o problemach występujących w jamie ustnej, zwykle wskazuje się na próchnicę, a więc chorobę prowadzącą do niszczenia zębów. Jednak w obszarze tym mogą też występować inne problemy - choroby, które nie dotyczą zębów, a dziąseł i tkanek przyległych, a więc przyzębia. Biorą się one głównie z niedostatecznego dbania o higienę i często są bagatelizowane. Nigdy jednak nie powinno się tego robić, gdyż stany zapalne w jamie ustnej nie tylko są nieprzyjemne, ale też mogą mieć groźne konsekwencje, z utratą zębów włącznie.

Kiedy zatem zauważy się problemy takie jak opuchnięcia dziąseł czy krew podczas szczotkowania zębów, należy niezwłocznie zgłosić się do dentysty specjalizującego się w periodontologii, czyli dziedzinie zajmującej się problemami błon śluzowych jamy ustnej. Usługi takiego lekarza oferuje gabinet dentystyczny z Wilanowa Trident, w którym można uzyskać pomoc niezwłocznie. Warto zgłosić się po nią szybko, gdyż czasem potrzebne jest dłuższe leczenie.

Data dodania: 03-06-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://trident.waw.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website