Telefon: 33 307 01 95 | Adres: Chryzantemowa 5 | Miejscowość: Bielsko-Biała | Kod pocztowy: 43-300Projektowanie ubrań program - Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.


Opis

Firma informatyczna mająca siedzibę w Bielsku-Białej proponuje rozwiązania opracowane dla osób, którym zależy na ułatwieniu i usprawnieniu ich codziennej pracy. Jedną z propozycji szczególnie wartych uwagi jest aplikacja opracowana specjalnie z myślą o potrzebach branży odzieżowej. Dzięki starannie dobranym komponentom o różnym przeznaczeniu program spełni oczekiwania użytkowników, którzy są zainteresowani rozwiązaniami dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb. Technologia uwzględnia specyficzne warunki i narzędzia, jakich wymaga projektowanie ubrań. Program opracowany przez ZWCAD pozwala na tworzenie form, wstawienie dziurki, nacinka lub zaszewki, stopniowanie gotowych już form, opisywanie poszczególnych elementów, kompletowanie niezbędnych danych odnoszących się do danego modelu. Oferuje dynamiczne siatki konstrukcyjne i inne funkcje.

Z aplikacją konstrukcja odzieży będzie prawdziwą przyjemnością i nie sprawi żadnych trudności. Przyjazny interfejs sprawia, że z programem pracuje się wygodnie.

Data dodania: 07-01-2023
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.zwcad.pl


Firmy Z OKOLICY

P.H. BAU-TEC

Lorem Website

Księciunio

Lorem Website

psychoterapeuta-slask.pl

Lorem Website